General information

Week 1, Grandmasters 2020 S1 EMEA

1 BoarControl 6Points 2,500
2 SilverName 5Points 2,250
3 Felkeine 4Points 2,000
3 Zhym 4Points 2,000
5 Casie 3Points 1,750
5 Thijs 3Points 1,750
7 Hunterace 3Points 1,750
7 Jarla 3Points 1,750
9 Kolento 2Points 1,500
10 Swidz 2Points 1,500
11 Seiko 2Points 1,500
12 BunnyHoppor 2Points 1,500
13 Rdu 1Points 1,250
14 Viper 1Points 1,250
15 Bozzzton 1Points 1,250
16 Pavel 1Points 1,250

Week 2, Grandmasters 2020 S1 EMEA

1 Swidz 6Points 2,500
2 Jarla 5Points 2,250
3 BunnyHoppor 4Points 2,000
3 Hunterace 4Points 2,000
5 Thijs 3Points 1,750
5 Viper 3Points 1,750
7 Bozzzton 3Points 1,750
7 Felkeine 3Points 1,750
9 SilverName 2Points 1,500
10 BoarControl 2Points 1,500
11 Seiko 2Points 1,500
12 Zhym 2Points 1,500
13 Rdu 1Points 1,250
14 Kolento 1Points 1,250
15 Casie 1Points 1,250
16 Pavel 1Points 1,250

Week 3, Grandmasters 2020 S1 EMEA

1 Swidz 6Points 2,500
2 BunnyHoppor 5Points 2,250
3 Bozzzton 4Points 2,000
3 Seiko 4Points 2,000
5 Pavel 3Points 1,750
5 Viper 3Points 1,750
7 Jarla 3Points 1,750
7 SilverName 3Points 1,750
9 Hunterace 2Points 1,500
10 Kolento 2Points 1,500
11 Casie 2Points 1,500
12 BoarControl 2Points 1,500
13 Thijs 1Points 1,250
14 Zhym 1Points 1,250
15 Rdu 1Points 1,250
16 Felkeine 1Points 1,250

Group Stage Division A, Grandmasters 2020 S1 EMEA

1 BoarControl 2,500
2 Jarla 2,500
3 Swidz 2,000
4 BunnyHoppor 2,000
5 Seiko 2,000
6 SilverName 1,000
7 Hunterace 1,000
8 Felkeine 1,000

Group Stage Division B, Grandmasters 2020 S1 EMEA

1 Rdu 2,500
2 Casie 2,000
3 Bozzzton 2,000
4 Viper 2,000
5 Thijs 1,500
6 Zhym 1,500
7 Pavel 1,500
8 Kolento 1,000

Final, Grandmasters 2020 S1 EMEA

1 SilverName 2,000
2 BunnyHoppor 1,500
3 BoarControl 1,000
3 Jarla 1,000
5 Bozzzton 500
5 Swidz 500

Grandmasters 2020 S1 EMEA matches

Grandmasters 2020 S1 EMEA recent matches

SilverName show BunnyHoppor 2020-06-07 19:30:00
Jarla show BunnyHoppor 2020-06-07 18:30:00
BoarControl show SilverName 2020-06-07 18:00:00
Zhym show Hunterace 2020-06-07 16:00:00
Thijs show Hunterace 2020-06-06 18:00:00
Swidz show SilverName 2020-06-06 17:00:00
Rdu show SilverName 2020-06-06 16:30:00
Jarla show Swidz 2020-06-06 15:30:00
Swidz show SilverName 2020-06-06 14:00:00
Hunterace show Felkeine 2020-06-05 18:30:00
BunnyHoppor show Bozzzton 2020-06-05 17:30:00
Bozzzton show Seiko 2020-06-05 16:10:00
BoarControl show BunnyHoppor 2020-06-05 15:30:00
BunnyHoppor show Seiko 2020-06-05 14:00:00
Casie show Bozzzton 2020-06-04 17:00:00
Rdu show Viper 2020-06-04 16:00:00
Swidz show Hunterace 2020-05-31 19:00:00
Rdu show Kolento 2020-05-31 18:00:00
Casie show Zhym 2020-05-31 16:40:00
Viper show Thijs 2020-05-31 15:30:00

Grandmasters 2020 S1 EMEA Teams

Rdu Radu Dima
Seiko Linh Nguyen
Felkeine Théo Dumont
Jarla Jaromír Vyskočil
Hunterace Casper Pettersen
Viper Torben Wahl
Swidz
Bozzzton Elias Sibelius
Casie Kevin Eberlein
BunnyHoppor Raphael Mathias Peltzer
SilverName Vladislav Sinotov
Pavel Pavel Beltukov
BoarControl George Webb
Kolento Aleksandr Malsh
Thijs Thijs Molendijk
Zhym